In vino veritas 2/2014
ARHIV

Na državnem prvenstvu pet medalj za Judo klub Impol, Ceraj državni prvak

DP v judu 0481

Judo klub Impol je v soboto, 25. januarja, v športni dvorani v Slovenski Bistrici organiziral državno člansko prvenstvo. Največ naslovov, kar osem, je po pričakovanjih osvojil celjski klub Z'dežele Sankaku.
V ženski konkurenci so varovanke Marjana Fabjana in zlate olimpijke Urške Žolnir na najvišjo stopničko stopile petkrat, tri naslove so priborili tudi borci.

DP v judu  0572

Pri moških so se izkazali tudi člani domačega kluba. Zlato medaljo je po pričakovanjih v kategoriji nad 100 kg osvojil Matjaž Ceraj, ki je v finalu ugnal mlajšega klubskega kolega Vita Dragiča.

DP judo 0603

Za Judo klub Impol so medalje priborili še Tadej Čeh (drugo mesto v kategoriji do 81 kg) ter David Volčič (srebro) in Žiga Unuk (bron) v kategoriji do 90 kg. Poleg tega je v najmočnejši kategoriji Nejc Kučan osvojil peto mesto.

DP v judu  0431

31.01.2014
[Število ogledov: 343]

Izdelava, gostovanje spletne strani in registracija domen slohost.net | Spletno stran ureja Aleš Kolar