ARHIV

14. kolesarski vzpon na Tri kralje

Športno društvo Tinje Koštruni je v nedeljo, 25. avgusta uspešno izvedlo že 14. kolesarski vzpon na Tri kralje. Tradicionalne prireditve se je udeležilo 324 kolesarjev in 55 pohodnikov.

Vzpon na 3K-121

Vzdušje je bilo super, ob progi smo videli veliko nasmejanih in glasnih navijačev. Vreme je bilo pravo za kolesarjenje, ni bilo ne prevroče ne premrzlo. Veseli tudi dejstvo, da se je prireditev končala brez poškodb ali drugih incidentov.

Vzpon na 3K-178

Najhitrejši je bil Matej Lovše, ki je za 15,5 km dolgo progo z 880 višinskimi metri razlike potreboval 38 min in 31 sekund. Drugo mesto je osvojil Marijan Jauk, tretji pa je bil Davorin Frim. Izmed članov Športnega društva Tinje Koštruni se najbolj izkazal Matej Kangler, ki je osvojil deseto mesto, Igor Rožan pa je bil dvanajsti.

Vzpon na 3K-286

V ženski konkurenci je zmagala Špela Škrajner pred Tajdo Glamočak in Matejo Adam. Izkazala se je tudi domačinka, odlična triatlonka Mojca Mijovič s četrtim mestom. Med prvih deset so se uvrstile tri članice Športnega društva Tinje Koštruni, Špela Kvas je bila peta, Vesna Blažič osma in Andreja Poznič deseta.

Vzpon na 3K-328

Start je bil pred tovarno Impol v Slovenski Bistrici na nadmorski višini 300 m, cilj pa pred penzionom Jakec Trije Kralji na nadmorski višini 1180 m.

Vzpon na 3K-660

27.08.2019
[Število ogledov: 395]

Izdelava, gostovanje spletne strani in registracija domen slohost.net | Spletno stran ureja Aleš Kolar