Spravljica - pridiga o domovini
In vino veritas 2/2014
ARHIV

Trije bistriški odbojkarji slovenski pokalni zmagovalci 12.01.2016
Odbojkarji Calcita Volleyballa so v nedeljo, 10. januarja, v finalu zaključnega turnirja pokala Slovenije v Kamniku s s 3:1 premagali ACH Volley. Za Kamničane je to druga pokalna lovorika. V vrstah zmagovalne ekipe so zaigrali tudi trije bistriški odbojkarji, brata Tonček in Žiga Štern ter Matic Videčnik. preberi

Trije bistriški košarkarji v slovenski kadetski reprezentanci 06.01.2016
V ponedeljek, 14. decembra, je v športni dvorani Slovenska Bistrica trenirala slovenska kadetska košarkarska reprezentanca. Na pripravah so sodelovali tudi trije mladi bistriški košarkarji, in sicer Mark Babšek Vrečko, Luka Godec in Bine Prepelič. preberi

Božično - novoletna akademija NK Bistrica 06.01.2016
V športni dvorani Bistrica je v nedeljo, 13. decembra, potekala božično - novoletna akademija Nogometnega kluba Bistrica. Na celodnevni prireditvi so se predstavile vse selekcije kluba. Dogajanje so popestrili s kulturnim programom, otroke je razveselil tudi dedek Mraz. preberi

Vito Dragič zadovoljen z letošnjo sezono 14.12.2015
Judoist Impola Vito Dragič je meseca novembra na evropskem prvenstvu do 23 let v Bratislavi osvojil peto mesto. Bistričan je bil prvo borbo prost, nato pa izgubil proti veliko težjemu Ukrajincu Panku. preberi

Judoisti Impola drugi na ekipnem državnem prvenstvu 08.12.2015
Judo klub Impol si je priboril naslov slovenskih podprvakov. Na zaključnem turnirju državnega ekipnega prvenstva, ki je v petek, 27. novembra, potekalo v športni dvorani v Slovenski Bistrici, so najprej v polfinalu premagali JK Branik Broker iz Maribora s 6:1, v finalu pa so morali priznati premoč ljubljanski Šiški s 3:4. preberi

Dve zlati medalji za mlade bistriške športne plezalce 27.11.2015
V soboto, 21. novembra, je v športni dvorani v Slovenski Bistrici potekala predzadnja tekma za državno prvenstvo v športnem plezanju za mlajše in srednje kategorije. V dopoldanskem delu tekmovanja so izjemen uspeh dosegli mladi bistriški plezalci. preberi

Ekipa U-15 NK Bistrica premagala NK Celje 27.11.2015
Ekipa U - 15 Nogometnega kluba Bistrica nadaljuje z uspešnimi nastopi v prvi slovenski ligi - vzhod. V soboto, 14. novembra, je v športnem parku v Slovenski Bistrici v derbiju 14. kroga prvenstva s 3:1 premagala Celje. preberi

Ekipa U-15 NK Aha Emmi Bistrica neodločeno proti Dravogradu 16.11.2015
Ekipa U-15 Nogometnega kluba Aha Emmi Bistrica je odigrala tekmo 13. kroga prve slovenske lige - vzhod. V soboto, 7. novembra, je v športnem parku v Slovenski Bistrici z moštvom Robert Koren Dravograd igrala neodločeno 1:1. preberi

Ekipa U-15 NK Bistrica zmagala tudi v Veržeju 23.10.2015
Ekipa U-15 Nogometnega kluba Bistrica uspešno tekmuje v prvi slovenski ligi - vzhod. Po 11. krogih jesenskega dela prvenstva je na odličnem tretjem mestu. preberi

Ceraj slavil v Glasgowu 16.10.2015
Judoist Impola Matjaž Ceraj je dosegel velik uspeh. V soboto, 10. oktobra, je namreč zmagal na tekmi evropskega pokala v škotskem Glasgowu. preberi

Mladi bistriški nogometaši zanesljivo premagali Žalec 16.10.2015
Ekipa U-15 Nogometnega kluba Bistrica je dosegla svojo šesto zmago v prvi slovenski ligi - vzhod. V športnem parku v Slovenski Bistrici je v soboto, 10. oktobra, v tekmi 10. kroga prvenstva zanesljivo, s 5:0, premagala zadnjeuvrščeni Žalec. preberi

Žan Tomazini postal mednarodni šahovski mojster 09.10.2015
Septembra 2015 je svetovna šahovska organizacije FIDE, članu šahovskega kluba Impol Žanu Tomaziniju, podelila naziv mednarodnega mojstra (IM). Za omenjeni dosežek je moral Žan na ustreznih mednarodnih turnirjih doseči tri tako imenovane norme ter hkrati prebiti še ratinško mejo 2400 točk preberi

V Makolah sprejem za Tima Gajserja 05.10.2015
Občina Makole je v sodelovanju z lokalnimi društvi v torek, 29. septembra, na trgu v Makolah pripravila sprejem za svetovnega prvaka v motokros razredu MX2 Tima Gajserja. Tim se je z družino pripeljal z avtodomom, parkiral pred gasilskim domom in ob navdušenju 2000 glave množice stopil na oder. preberi

Ekipa U - 15 NK Bistrica neodločeno proti 05.10.2015
Ekipa U - 15 Nogometnega kluba Bistrica je v soboto, 26. septembra, odigrala tekmo 8. kroga prve slovenske lige - vzhod. V športnem parku v Slovenski Bistrici se je s Šampionom iz Celja razšla z neodločenim izidom 2:2. preberi

Tim Gajser slavi naslov svetovnega prvaka 22.09.2015
Motokrosist Tim Gajser je dosegel izjemen uspeh. Po zadnji dirki sezone v Glen Helenu je zlahka ubranil skupno prednost in osvojil naslov svetovnega prvaka v razredu MX 2. Makolčan je prvo vožnjo v ZDA končal na šestem mestu, njegov edini tekmec za prestižno lovoriko Latvijec Pauls Jonass pa je bil deseti. preberi

<< Prejšnja stran   6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  Naslednja stran >>

Izdelava, gostovanje spletne strani in registracija domen slohost.net | Spletno stran ureja Aleš Kolar