Spravljica - pridiga o domovini
In vino veritas 2/2014
ARHIV

Avto Stegne zmagovalec veteranskega turnirja v malem nogometu 28.11.2013
Športna zveza Slovenska Bistrica je v nedeljo, 24. novembra, v športni dvorani v Slovenski Bistrici priredila veteranski turnir v malem nogometu. Nastopile so štiri ekipe, igralci ekipe Avto Stegne so v finalu s 5:2 premagali Sabino. preberi

V Slovenski Bistrici gostili državno prvenstvo v športnem plezanju za mlajše in srednje kategorije 28.11.2013
V športni dvorani v Slovenski Bistrici je v soboto, 23. novembra, potekalo državno prvenstvo v športnem plezanju za mlajše in srednje kategorije. Nastopilo je 189 plezalcev iz 33-ih klubov. preberi

Otvoritveni turnir Kluba ruskega kegljanja Slovenska Bistrica 28.11.2013
V začetku meseca novembra so v Slovenski Bistrici ustanovili Klub ruskega kegljanja. Skupaj z Društvom ruskega kegljanja Pragersko in Športno zvezo Slovenska Bistrica so v soboto, 23. novembra, na Pragerskem izvedli tudi otvoritveni turnir. preberi

Odbojkarji Murexina premagali tudi Brezovico 15.11.2013
Odbojkarji Murexina nadaljujejo svojo zmagovito serijo v 2. slovenski ligi. V soboto, 9. novembra, so v športni dvorani v Slovenski Bistrici v tekmi 4. kroga premagali Brezovico s 3:1 v nizih. preberi

Tina Božič najboljša mlajša mladinka v Sloveniji 15.11.2013
V petek, 8. novembra, je na Bledu potekal tradicionalni izbor Naj atlet leta 2013. Tina Božič se je tretjič zapored v svoji starostni kategoriji uvrstila na najvišje mesto. Letos je bila prva med mlajšimi mladinkami. Nagrado je prejel tudi njen trener Boštjan Fridrih. preberi

Judoisti Impola po enkrat zmagali in izgubili 07.11.2013
Judoisti Impola so si že zagotovili uvrstitev na zaključni turnir ekipnega državnega prvenstva. V sredo, 30. oktobra, so v 3. krogu 1. slovenske judo lige v stari telovadnici v Slovenski Bistrici gostili ekipi Dupleka in Olimpije. preberi

30 let Atletskega društva Slovenska Bistrica, slovo Mirana Vodovnika 30.10.2013
Atletsko društvo Slovenska Bistrica letos praznuje 30 - letnico delovanja. Častitljiv jubilej so obeležili v petek, 25. oktobra, v prostorih Bistriškega gradu. Na osrednji slovesnosti je uradno svojo kariero sklenil olimpijec Miran Vodovnik. preberi

Bistričani zmagovalci nogometnega turnirja občinskih reprezentanc 18.10.2013
V športnem parku v Slovenski Bistrici so v torek, 15. oktobra, gostili tradicionalni nogometni turnir občinskih reprezentanc. Na že 5. srečanju, ki sta ga organizirala Zavod za šport Slovenska Bistrica in Športna zveza Slovenska Bistrica, so se pomerile ekipe občin Makole, Oplotnica, Poljčane in Slovenska Bistrica. Skupna zmaga je ostala doma. preberi

Gamsi jesenski prvaki 18.10.2013
V nedeljo, 13. oktobra, so bile v športnem parku v Slovenski Bistrici na sporedu tekme zadnjega kroga prvega dela lige malega nogometa na umetni travi. Gamsi so v tekmi za prvo mesto premagali ŠD Žabljek in osvojili naslov jesenskih prvakov. preberi

Po 4. krogu lige malega nogometa v vodstvu Gamsi in ŠD Žabljek 09.10.2013
V nedeljo, 6. oktobra, so bile v športnem parku v Slovenski Bistrici na sporedu tekme 4. kroga občinske lige v malem nogometu na umetni travi. preberi

Slovenski nogometaši do 17 let izgubili tudi proti Walesu 07.10.2013
Slovenska nogometna reprezentanca do 17 let je s porazom zaključila kvalifikacijski turnir za uvrstitev na evropsko prvenstvo. V soboto, 28. septembra, je v športnem parku v Slovenski Bistrici izgubila proti Walesu z 0:3. Naši upi so pred tem izgubili proti Škotom z 1:3 in premagali Madžare s 4:2. Na koncu so zasedli tretje mesto v skupini. preberi

Nogometaši Slovenije do 17 let izgubili proti Škotom 24.09.2013
V ponedeljek, 23. septembra, sta se v bistriškem športnem parku v uvodnem delu kvalifikacij za evropsko prvenstvo pomerili kadetski reprezentanci Slovenije in Škotske. Uspešnejši so bili Škoti, ki so zmagali s 3:1. preberi

V ligi malega nogometa vodijo Gamsi 24.09.2013
V nedeljo, 22. septembra, so bile v športnem parku v Slovenski Bistrici na sporedu tekme 2. kroga občinske lige v malem nogometu na umetni travi. preberi

Nogometaši Aha Emmi Bistrice do 13 let odlični drugi na domačem turnirju Slovenija open 2013 24.09.2013
V izvedbi Nogometne šole Mladen Dabanovič in Nogometnega kluba Aha Emmi Bistrica je v soboto, 21. septembra, potekal turnir za mlade Slovenija open 2013. Turnir je uspel v vseh pogledih, tako v tekmovalnem kot tudi v organizacijskem. Še posebej se je izkazala domača ekipa Aha Emmi Bistrica do 13 let, ki je osvojila drugo mesto. preberi

Začetek lige v malem nogometu umetni travi 17.09.2013
S tekmami 1. kroga se je v nedeljo, 15. septembra, v športnem parku v Slovenski Bistrici, začela letošnja občinska liga v malem nogometu na umetni travi. preberi

<< Prejšnja stran   13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  Naslednja stran >>

Izdelava, gostovanje spletne strani in registracija domen slohost.net | Spletno stran ureja Aleš Kolar