Spravljica - pridiga o domovini
In vino veritas 2/2014
ARHIV

Nogometaši Bistrice izgubili proti Rakičanu 17.09.2013
Nogometaši Aha Emmi Bistrice so izgubili tekmo 4. kroga tretje slovenske lige - vzhod. V soboto, 14. septembra, jih je v bistriškem športnem parku z 2:1 premagal Rakičan. preberi

650 udeležencev na 16. Impoliadi 2013 13.09.2013
V Slovenski Bistrici so v petek, 6. in v soboto, 7. septembra potekale tradicionalne športne igre podjetja Impol -Impoliada 2013. Že šestnajsto leto so se zaposleni iz industrijske cone Impol pomerili na športnih poligonih. preberi

Turnir podmladka Kegljaškega kluba Impol 04.09.2013
Kegljaški klub Impol je v nedeljo, 1. septembra, na kegljišču v Slovenski Bistrici izvedel turnir za mlade kegljače in kegljačice. preberi

Mladi nogometaši Hrvaške premagali Slovence 04.09.2013
Slovenska nogometna reprezentanca do 17 let je minuli četrtek, 29. avgusta, v Slovenski Bistrici odigrala še drugo prijateljsko tekmo proti vrstnikom iz Hrvaške. Prvo srečanje na Hrvaškem se je končalo z neodločenim izidom 1:1, v bistriškem športnem parku pa so zmagali Hrvati z 2:1. preberi

Sprejem za Matjaža Ceraja in Ivana Trajkoviča 03.09.2013
Župan dr. Ivan Žagar je v sredo, 31. julija, v Bistriškem gradu pripravil tudi sprejem za odlična bistriška športnika Matjaža Ceraja in Ivana Trajkoviča preberi

Sedem medalj za bistriške atlete na državnem prvenstvu, slovo Mirana Vodovnika 03.09.2013
V Celju je 27. in 28. julija potekalo državno prvenstvo v atletiki za člane in članice, na katerem so odlično nastopili bistriški atleti. Osvojili so namreč kar sedem medalj. preberi

Ivan Trajkovič kljub poškodbi tretji na svetovnem prvenstvu 25.07.2013
Ivan Trajković je soboto, 20. julija, na svetovnem prvenstvu v taekwondoju v Mehiki osvojil bronasto medaljo. Z odlično taktiko je dobil tri borbe, polfinalno pa je moral zaradi poškodbe desne noge predati. preberi

Tina Božič bronasta na OFEM 18.07.2013
Članica Atletskega društva Slovenska Bistrica Tina Božič je v sredo, 17. julija, na Olimpijskem festivalu evropske mladine v Utrechtu osvojila bronasto medaljo v skoku v daljino. Stopničke si je priborila v petem poskusu, ko je skočila točno šest metrov. preberi

Dragič drugi na evropskem pokalu v Paksu 16.07.2013
Judoist Impola Vito Dragič je dosegel nov velik uspeh. V soboto, 13. julija, je na evropskem mladinskem pokalu v madžarskem Paksu v kategoriji + 100 kilogramov osvojil drugo mesto. Tako je poskrbel za že tretjo zaporedno medaljo na mladinskih evropskih pokalih. preberi

Sprejem za uspešne bistriške športnike in športnice 16.07.2013
Bistriški športniki in športnice nadaljujejo z doseganjem izjemnih dosežkov. V prvi polovici tega leta so se še posebej izkazali judoisti Impola, boksarji, članice twirling kluba, alpinisti, strelci Impola, atleti, mladi nogometaši Aha Emmi Bistrice in športnik invalid Franc Pinter. preberi

Ekipa U - 14 NK Aha Emmi Bistrica v prvi slovenski ligi 12.07.2013
Starejši dečki Nogometnega kluba Aha Emmi so se uvrstili v prvo slovensko nogometno ligo. preberi

Bistriški atleti osvojili rekordnih 11 medalj na državnem prvenstvu za starejše mladince 11.07.2013
Bistriški atleti nadaljujejo z doseganjem izjemnih dosežkov. Na državnem prvenstvu za starejše mladince in mladinke, ki 6. in 7. julija potekalo v Mariboru, so osvojili rekordnih enajst medalj. Še posebej se je izkazala Tina Božič s tremi naslovi državne prvakinje. V troskoku je slavila z rezultatom 12,71, pri skoku v daljino je dosegla rezultat 5,90, tretjo zlato medaljo pa je osvojila kot tekačica prve predaje štafete 4 x 100 metrov. Dekleta v postavi Božič, Dover, Trajkovič, Čerič so namreč suvereno zmagale z rezultatom 48,66. preberi

Ceraj osvojil zlato medaljo na sredozemskih igrah 11.07.2013
Član Judo kluba Impol Matjaž Ceraj je dosegel izjemen uspeh. V nedeljo, 23. junija, je na sredozemskih igrah v Mersinu osvojil zlato medaljo v kategoriji nad 100 kilogramov. preberi

Avto Stegne zmagovalec veteranskega turnirja v malem nogometu 21.06.2013
Športna zveza Slovenska Bistrica je v petek, 14. junija, priredila tudi veteranski turnir v malem nogometu na umetni travi. preberi

Saša Babšek dosegla normo za evropsko prvenstvo mlajših članic 18.06.2013
V Novi Gorici je 15. in 16. junija potekal finale pokala Slovenije za člane in članice. Tudi tokrat so kar nekaj odličnih rezultatov dosegli bistriški atleti. Še posebej se je izkazala Saša Babšek, ki je v troskoku dosegla normo za nastop na evropskem prvenstvu mlajših članic, ki bo letos na Finskem. preberi

<< Prejšnja stran   14  15  16  17  18  19  20  21  22  Naslednja stran >>

Izdelava, gostovanje spletne strani in registracija domen slohost.net | Spletno stran ureja Aleš Kolar